Ingeschreven ploegen

------------------------------------------------------------

Interclub 2020 

  Ingeschreven  interclub  ploegen 2020        
                 
                 
Heren-25 (61-120) Weckx Raf   Heren  (12-25)  Korting Jos        
  Weckx Raf 45   Sels Bram 5 Heren  (61-95 )  Baldewijns Lars
  Vermeulen Wilfried 40   Daems Eddy 5   Baldewijns Lars 30
  Vreys Kurt 40   Korting Jos 5   Luyckx Lennert 30
  Vos Joris 35   Daems Pieter 3   Bourgeois Ruben 15
  Sels Kristof 25   Sels Raf 3   Peeters Jarne 10
  Vanhees Gert 5   Korting Tim 3      
  Wagemans Kurt 5            
  Vander Mierde Dirk 5     Heren 35   (12-35)  Theuwissen Koen
  Haemhouts Stijn 3 Heren 35   (36-75)   Joris Jan     Vanden Bossche Bart 15
        Holtzem Joeri 15   Van Elst Carl 10
Heren 35  (76-140)  Van Hoof Tobias     Belmans Tim 10   Royakkers Philippe 10
  Vandingenen Kim 40   Geysen Tom 10   Timmermans Stefan 5
  Roeymans Jonas 35   Joris Jan 5   Theuwissen Koen 5
  Mangelschots Tino 25         Bosmans Frank 3
  Vanlimbergen Tom 20         Volders Kurt 3
  Van Hoof Tobias 20         Borrenbergs Peter 3
                 
      Heren 35(12-35) Van Den Borne Roger      
        Vos Nick 15      
Heren 35  (12 - 35)   Hendrix Bart     Dierckx Jan 10 Heren 35   (12-20)   Suls Jurgen
  Hendrix Bart 15   Geens Bert 5   Mols Carlo 5
  Daems Eddy 10   Meynen Hans 5   Suls Jurgen 3
  Meeus Johan 5   Vos Luc 5   Mertens Bert 3
  Verwimp Guy 5   Van Den Borne Roger 5   Willekens Kurt 3
  Cuypers Gilbert 5   Mertens Jo 3   Beyens Kurt 3
  Bosmans Eric 3         Boonen Tom 3
              Van Endert Joeri 3
                 
                 
Heren 45  (76-140)  Bellens Gunther         Heren 55 (76-170) Vanholst Stefan
  Bellens Gunther 45         Valkenborghs Patrick 55
  Hoekx Peter 40 Heren 45   (12-35) Swerts Marc     Schoofs Jan 50
  Vanholst Stefan 40   Baldewijns Marc 10   Vanholst Stefan 40
  Molenberghs Patrick 35   Michiels Ludo 10   Franken Wim 30
  Mangelschots Tino 25   Bourgeois Claude 5   Dammen Stefan 25
  Mermans Patrick 10   Brusselaers Johan 3   Janssens Gust 20
  Rombouts Pascal 3   Opdebeek Ringo 3   Mermans Patrick 10
        Swerts Marc 3   Vandewal Eric 10
                 
        Dubbel Gemengd (20-40)Schildermans Gustaaf
              Janssens Gust 20
Dubb Heren 60  (12-40)  Franken Wim         Schildermans Gustaaf 10
  Franken Wim 30         Van Limbergen Frank 3
  Janssens Gust 20         Caers Yvo 3
  Philipsen Julien 10         Vangeel Danny 3
  Laureyns Julien 3         Mertens Jo 3
  De Mey Patrick 3         Cuyvers Marina 10
  Van Limbergen Frank 3         Linten Yvonne 3
  Claes Marc 3         Lommelen Dina 3
  Lambrechts Patrick 3         Stouten Claire 3
              Vanhees Marleen 3
                 
Dubbel Dames 50  (12-40)  Cuyvers Marina   Dubbel Dames 50  (12-40)  Peeters Martine
  Cuyvers Marina 10         Peeters Martine 20
  Nijs Els 5         Schepens Christiane 3
  Linten Yvonne 3         Poorters Rita 3
  Lommelen Dina 3         Clerx Lisette 3
  Stouten Claire 3         Hens Christine 3
  Vanhees Marleen 3         Vreys Maria 3
  Verstraelen Suzanne 3            
                 
Dames (201-270)  Muyshond Sharleen            
  Muyshond Sharleen 65       Dames   (61-95) Smeyers Britt  
  Poels Eva 65 Dames 25   (141-240) Willems Daisy   Smeyers Britt 40
  Van Goethemd Manon 60   Vreys Kathleen 75   Van Craenendonck Lien 40
  Lievens Uschi 55   Michiels Anja 75   Tormans Luus 15
  Brusselaers Elke 35   Willems Daisy 60   Mols Charlize 15
        Van Goethemd Peggy 55   Mertens Julie 15
        Verheyden Valerie 50   Verbraeken Kato 10
Dames 25    (12-20)   Pauwels Ann     Vos Rozelien 35   Willekens Marie 10
  Pauwels Ann 5   Verachten Lenne 15      
  Verbruggen Stefanie 5            
  Engelen Heidi 5     Dames 25 (12-35)  Vandeneynde Valerie
  Belmans Tinne 5 Dames 25 (12-35)  Geuens Renild   Puttenaers Kay 10
  Verheyen Sofie 5   Vangeel Jolien 20   Mertens Karoline 10
  Belmans Sofie 3   Stappaerts Linda 15   Wijnants Charlotte 5
  Belmans Sarah 3   Geuens Renild 5   Caers Ans 3
  Truyen Kris 3   Bloemen Sabine 3   Hermans Veronique 3
  Verschuren Jesse 3   Vos Jeannine 3   Vos Kathleen 3
  Vandoninck Wendy 3   Mertens Myriam 3   Vandeneynde Valerie 3
        Linten Yvonne 3      
Dames     (26-60)   Poets Miet              
  Rijo Suzy 20 Dames 35 (76-170) Van Goethemd Peggy  
  Tips Lisa 15   Vreys Kathleen 75      
  Van Gorp Naomi 10   Vanhoudt Ellen 70 Dames 35  (76-170)   Willems Daisy
  Janssen Linda 5   Van Goethemd Peggy 55   Michiels Anja 75
  Vandecraen Maria 3   Philipsen Hilde 50   Willems Daisy 60
  Cools Ann 3   Verbeek Kristel 20   Haeseldonckx Liesbeth 45
        Geysen Anne 5   Ooms Magda 30
Dames 35  Nat. (145-460)  Michiels Anja   Vangeel Inge 5   Bongers Daisy 30
  Vandendungen Anja 75   Lodewyckx Denise 3   Mermans Renild 15
160-200 p Michiels Anja 75         Van Craenendonck Lieve 3
  Scrayen Linda 35         Mannaerts Diane 3
  Soeffers Kay 20            
  Vogt Claudine 15            
      Dames 35  (12-35)   Stappaerts Linda      
        Stappaerts Linda 15      
Dames 35    (36-75)    Baeck Anja     Cools Nancy 10 Dames 35    (12-35)    Poets Miet
  Jeurissen Heidi 20   Pauwels Ann 5   Rijo Suzy 20
  Janssen Vivian 20   Engelen Heidi 5   Van de Paar Saskia 15
  Meynen Karin 20   Belmans Tinne 5   Melis Josiane 10
  Willeborts Annemie 15   Diels Wendy 3   Geuens Renild 5
  Baeck Anja 10   Belmans Sofie 3   Jacobs Martine 3
  Van Rooiyen Tamara 3   Luypaerts Mia 3   Cools An 3
  Janssen Luce 3         Vandecraen Maria 3
              Van Vlerken Ilse 3
Dames 45 (12-40)    Monten Christa              
  Swolfs Elisabeth 15            
  Pabian Anick 15            
  Verbakel Claire 5            
  Mannaerts Rita 3            
  Monten Christa 3            
                 
                 
      Dames 25    (36-75)   Coomans Anke      
        Philipsen Hilde 50      
Heren 45   (12-35)  Poets Peter     Haeseldonckx Liesbeth 45 Heren  (61-95)  Frederickx Bert
  Hendrix Bart 15   Verdonk Jessie 40   Van Hout Jan 40
  Geukens Patrick 10   Coomans Anke 10   Verkoyen Wim 35
  Janssen Peter 10   Maes Els 5   Vos Nick 15
  Daems Eddy 5   Gijbels Lien 3   Frederickx Bert 3
  Poets Peter 5   Van Craenendonck Lieve 3   D'joos Jelle 3
  Luyckx Johan 3         Caers Rob 3
  Donadei Rino 3         Damen Kenny 3
  Vangeel Danny 3 Dames 25 (12-35)   Luyckx Suzy      
  Van Geel Davy 3   Baelus Suzy 15      
  De Mey Patrick 3   Beckers Natalie 10 Dames 45 (12-40) Beckers Nathalie
        Stappaerts Carine 5   Beckers Nathalie 10
        Schoofs Hilde 5   Stappaerts  Carine  5
Dames   (12-25)   Mols Caprice     Bastaens Yolanda 3   Schoofs  Hilde  5
  Ruymaekers Fanny 10   Luyckx Suzy 3   Van Bijlen Anja  5
  Mols Caprice 3   Geysen Anne 3   Bastiaens Yolanda 3
  Van Looy Savita 3   Slegers Nadine 3   Slegers Nadine  3
  Cimmino Elvira 3            
  Sels Sofie  res. 3   Reserve lijst     Reserve lijst  
  Maussen Anouk res. 3   Tubbeckx Ann    40j      5p   Vandeweyer Cis           3p
  Willekens Lief  res. 3   Devrindt Francine          3p   Willekens David   42j   3p  
        Vandeweyer Stephanie 10p   Mertens Ward               3p
        Trukhacheva Tatiana     10p     Stalmans Willy (dubbel)  
              Mangelschots Ivo         3p
                 
                 
INTERCLUBPLOEGEN 2020      
GRAAG BEVESTIGING VOOR AKKOORD VIA TEL OF MAIL VOOR 10/01/2020        
0476/546680         
Dit e-mailadres wordt beveiligd tegen spambots. JavaScript dient ingeschakeld te zijn om het te bekijken.        
MEISJES        
                 
MIDI MEISJES/JONGENS AFDELING 3 MAX 6 P U9 GEB.11- LATER GEBOREN      
                 
PLOEG 1                 
                 
HEUVELMANS MANON 1 P OK KAPITEIN 2011 ok    
CORBISIER MILA 1 P OK   2011      
JORIS ALEXANDER 1P OK   2011      
PIRES RODRIGO 1 P OK   2010      
                 
MEISJES 11 AFDELING 4 MAX 6 P U11 GEB.10/09        
                 
PLOEG 1                
                 
VAN ELSEN ILSE 1 P OK KAPITEIN 2009 ok    
?                
?                
                 
MEISJES 13 AFDELING 3 MAX 20 P U13 GEB.08/07        
                 
PLOEG 1                
                 
DIERCKX  KAAT 5P   KAPITEIN 2007 ok    
MENTEN EMMA 3 P     2007      
                 
MEISJES 13 AFDELING 4 MAX 6 P U13 GEB.08/07        
                 
PLOEG 1                
                 
MICHIELS KAAT 2 P OK KAPITEIN 2008 ok    
SELS AMELIE 1 P OK   2008      
VLEUGELS MANOU 2 P OK   2008      
                 
PLOEG 2                
                 
SWERTS LOBKE 1 P OK   2007 ok    
BYLEMANS LARA 1 P OK   2007      
MATHEVE DEAVLIN 1 P OK   2008      
MATHEVE KAYLIN 1 P OK   2008      
                 
                 
MEISJES 15 AFDELING 1 OPEN  (55) U15 GEB.06/05        
                 
PLOEG 1                
                 
BOSMANS LAURENCE 85 P OK KAPITEIN 2006 ok    
GILLIS ELISE 85 P OK   2006      
                 
MEISJES 15 AFDELING 4 MAX 10 P U15 GEB.06/05        
                 
PLOEG 1                
                 
VERMEULEN KAAT 5P OK KAPITEIN 2006 ok    
SMEYERS LORE 5P OK   2006      
WILLEKENS  ANNE 3 P OK   2006      
                 
MEISJES 17 AFDELING 3 MAX 30 P U15 GEB.04/03        
                 
PLOEG 1                
                 
MOLS CHARLIZE 15 P OK   2004 ok    
PROOST AURELIE 10 P OK KAPITEIN 2005      
                 
MEISJES 17 AFDELING 4 MAX 10 P U15 GEB.04/03        
                 
PLOEG 1                
                 
DILLEN LISA 3P OK   2005      
DE HOON EMMA 3 P OK   2004      
SELS SOFIE 3 P OK mama  Luyten Lief 2003 ok    
                 
INTERCLUBPLOEGEN 2020      
JONGENS        
JONGENS 11 AFDELING 4 MAX 6 P U11 GEB.10/09        
                 
PLOEG 1                
                 
VOS SEN 3 P OK KAPITEIN 2009 ok    
AERST  CAS 2 P OK   2009      
                 
PLOEG 2                
                 
HEUVELMANS RAMES 3 P OK   2009      
VANDYK MATTIZ 2 P OK   2009      
MICHEL JARO 1 P OK KAPITEIN 2009 ok    
                 
PLOEG 3                
                 
CLAES LOUIS 1 P OK KAPITEIN 2010 ok    
BEYENS NIELS 1 P OK   2009      
VANHOOF RIK 1 P OK   2009      
                 
JONGENS 13 AFDELING 4 MAX 6 P U13 GEB.08/07        
                 
PLOEG 1                
                 
VAN BOVEN IAN 3 P OK KAPITEIN 2007 ok    
LIGTVOET CEDRIC 3 P OK   2008      
VANBAELEN JANNES 2 P OK   2008      
                 
PLOEG 2                
VANDYCK JORIS 1 P OK   2007 ok    
OP DE BEECK JAAN 1 P OK   2007      
GEUENS  WOUT 1 P OK          
VANDEWAETER EMIEL 1 P OK          
                 
JONGENS 15 AFDELING 4 MAX 10 P U15 GEB.06/05        
                 
PLOEG 1                
                 
RIBUS SENNE 3 P OK   2006      
MICHIELS STAN 3 P OK KAPITEIN 2006 ok    
ZAAL TOS 3 P OK   2005      
                 
PLOEG 2   ok            
                 
VANDYCK YORBEN 3 P OK KAPITEIN 2005 ok    
BRIAIRE CEDRIC 3 P OK   2005      
                 
PLOEG 3                
                 
VAN NOYEN TIM 3 P OK KAPITEIN 2005 ok    
DIELS ROBBE 3 P OK   2005      
                 
JONGENS 17 AFDELING 4 MAX 10 P U15 GEB.04/03        
                 
PLOEG 1                
                 
BRIAIRE BRENT 5 P OK   2004      
SULS JURRE 5 P OK KAPITEIN 2006 ok    
                 

  

aankondiging

 

 

Contacteer ons

Voor meer informatie

Aarzel niet met ons contact op te nemen